Kategoritë

MOTI Moti për 5.12.2018

Sot në mëngjes në Maqedoni po mban mot i ftohtë, me vranësira të pakta dhe periudha të diellit. Fryn erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Në mëngjes, temperatura minimale lëvizë prej -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 9 gradë celcius. Në fundjavë parashihet që të ketë reshje të shiut dhe/ose të borës.