Kategoritë
Drejtësi Pas akuzave të Mukovskit, nga Ruskovska kërkohet të hetojë Milloshovskin

Një grup qytetarët në Prokurori kërkojnë të hetohet roli i deputetit nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Anotnio

Koalicionet Zeqiri: Nuk ka gjasa për koalicion me BDI-në

Nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri përjashton mundësinë për kualicion parazgjehdor me BDI-në. Ai në TV 24

Negociatat Janë përmbushur kriteret, mundësi që data të ndahet para Samitit të BE-së në maj

Nga Komisioni evropian janë gjithnjë e më të qarta sinjalet se Maqedonia e Veriut e përmbushi tërë atë që

Transparenca Komuna e Tetovës në mënyrë të paligjshme i ka fshehur të dhënat për Inspektoratin, vërtetoi Agjencia për Qasje të Lirë

Agjencia për Qasje të Lirë deri tek Informatat me Karakter Publik ka miratuar vendim me të cilin e

Tragjedi Gjilan – Policja vret prindërit dhe dy vëllezërit, në fund bën vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kosovë ku një zyrtare e policisë së Kosovës në Gjilan ka vrarë dy

NDIHMË Bota i dhuron 1,15 miliardë dollarë Shqipërisë për rikuperim nga termeti

Në Konferencën e Donatorëve që u mbajt në Bruksel, Shqipëria ka mbledhur 1.15 miliardë dollarë ndihmë për

GJYKIME Do të prezantohen materiale nga USB e Mileski – Kiçeec në gjykimin për rastin “Reket”

Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën “Reket” për të akuzuarit akuzohen Bojan

REAGIM Violisti i mirënjohur Blerim Grubi i dëshpëruar: Me dy mijë euro nuk bëhet art!

Blerim Grubi më tepër se dy dekada merret me muzikë klasike. Dy vitet e fundit, si dhe këtë vit, doli me

Listat Në katër njësi, LSDM do të kandidojë shqiptar

Ish kryeministri dhe kryetarii i LSDM-së, Zoran Zaev sonte në Tv Globi, ka theksuar se në të gjitha njësitë

Negociatat Lajmet e mira nga Brukseli priten nga 2 deri më 4 mars

Raporti i progresit të Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë pritet nga 2 deri më 4 mars, ndërsa ideja e