Kategoritë
Koalicionet Së shpejti VMRO-DPMNE publikon koalicionin, në fillim të marsit kandidatët

Shumë shpejtë opinioni do ta dijë përbërjen e koalicionit me të cilën VMRO-DPMNE-ja do të dalë në

Shëndetësi S’ka korona virus, Filipçe fton për kujdes me lajmet

Opinioni nuk duhet të merret me lajme të rreme dhe të mos ngritët panik pa nevojë. Sistemi shëndetësor

Shëndetësi Rrezultatet zyrtare negative, nuk ka Korona virus në Shkup

Pacienti që ka udhëtuar nga Milano dhe sonte ishte shtruar në Klinikën e sëmundjeve infektive, nuk është i

KONFERENCË PËR SHTYP Mickoski me thirrje për protestë

Kryetari i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski sot në konferencë shtypi i thirri nesër në protestë anëtarët e

SHOQATA Mangësi ligjore: Për disa medalje, për të tjerët shpërblime

autore: Vesna Ivanovska -Ilievska Prej disa vitesh, nxënësit tanë arrijnë rezultate të shkëlqyera dhe

Poentë Hajredini: Ku ishte BDI këto 15 vite ta përmirësojë ekonominë?

Pasi paska qenë e mundur për një kohë kaq të shkurtër gjatë viteve të fundit, si rezultat i realizimit të

MONITORIM ZGJEDHOR CIVILI ka hapur thirrje të re për vëzhgues zgjedhor afat-shkurtë nga i tërë vendi

Duke pasur parasysh interesin e madh si dhe mundësitë për rritjen e vëllimit të monitorimit zgjedhor, CIVILi u

BERZH Spasovski, Angellovska dhe Bekteshi në Samitin e BERZH-it për Ballkanin Perëndimor në Londër

Kryeministri Oliver Spasovski dhe ministrat e Financave dhe Ekonomisë Nina Angellovska dhe Kreshnik Bekteshi sot

Fushata Nisin fotografitë me liderët nga Kosova, Aleanca me Kurtin, BDI me Haradinajn

Intensifikohen takimet e politikanëve shqiptarë nga vendi me ata të Kosovës. Disa ditë pasi Ziadin Sela takoi

Kumanovë Shpërthimi i bombolës në Kumanovë, flet drejtori Ilir Hasani

Shpër thimi i bombolës së gazit në Rramanli të Kumanovës ku mori jetën e tre fëmijëve dhe 6 të