Kategoritë
Vuçiq për linjën ajrore Prishtinë-Beograd: Serbia, e gatshme të vazhdojë me nisma të tilla

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq falënderoi në Twitter të dërguarin special të presidentit amerikan për

Sot takim i ri për Ligjin e Prokurorisë

Përfaqësuesi i LSDM-së, Bojan Mariçiç dhe përfaqësuesi i VMRO-DPMNE-së Timqo Mucunski, sot do të duhet

Marrëveshja për rihapjen e linjës ajrore Prishtinë-Beograd, Trump: Një fitore historike!

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Donald Trump e ka cilësuar fitore marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe

Kristijan Ninevski e kapi kryqin në manifestimin qendror për festën Uji i bekuar në Shkup

Kristijan Ninevski ishte më fatlumi mes 140-të besimtarëve të cilët kërcyen në Vardar pas kryqit në

Merkel dhe Plenkovic e duan gjithë Ballkanin në BE, vlerësohet përparimi

Kancelarja Angela Merkel dëshiron hapjen e negociatave për anëtarësim në Bashkim Evropian të Shqipërisë dhe

Ligji i ri kufizon fuqinë absolute të përmbaruesve

Personat me ndihmë sociale, personat që marrin të ardhura për fëmijët, por edhe personat e moshuar me sigurim

Xhaferi fton partitë të arrijnë marrëveshje për Prokurorinë

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ju ka bërë apel partive politike që të respektojnë apelin e

Burri e detyron gruan në prostitucion dhe pastaj e ka rrahur edhe vjerrën

Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se

Varhejli: Do t’i përshpejtojmë proceset integruese për Ballkanin Perëndimor

Eurokomisari për politikë fqinjësore dhe negociata për zgjerim Oliver Varhejli dje qëndroi për vizitë të

Kujdes: Mjegull në disa akse rrugore të vendit

Dukshmëri e ulët në disa drejtime rrugore për shkak të mjegullës, deri në 50 metër arrin në aksin rrugoe