Kategoritë
Zgjedhjet LSDM do ti përpilojë listat sipas një modeli gjerman

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë do të tentojë ti afrohet politikës gjermane në zgjedhjet e ardhëshme

Ekonomi Neto rroga mesatare në Maqedoni shënon rritje

Neto rroga mesatare e paguar për një të punësuar në dhjetor të vitit 2019 është 26.836 denarë, publikoi

Anti-droga Si ndryshoi destinacioni nga Sllovenia në Krushopek? Policia italiane la vetëm 1kg dhe një GPS në kamion

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga superaksioni i zhvilluar në Maqedoninë e Veriut ku u sekuestruan 1.3

Drejtësi Pas akuzave të Mukovskit, nga Ruskovska kërkohet të hetojë Milloshovskin

Një grup qytetarët në Prokurori kërkojnë të hetohet roli i deputetit nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Anotnio

Koalicionet Zeqiri: Nuk ka gjasa për koalicion me BDI-në

Nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri përjashton mundësinë për kualicion parazgjehdor me BDI-në. Ai në TV 24

Negociatat Janë përmbushur kriteret, mundësi që data të ndahet para Samitit të BE-së në maj

Nga Komisioni evropian janë gjithnjë e më të qarta sinjalet se Maqedonia e Veriut e përmbushi tërë atë që

Transparenca Komuna e Tetovës në mënyrë të paligjshme i ka fshehur të dhënat për Inspektoratin, vërtetoi Agjencia për Qasje të Lirë

Agjencia për Qasje të Lirë deri tek Informatat me Karakter Publik ka miratuar vendim me të cilin e

Tragjedi Gjilan – Policja vret prindërit dhe dy vëllezërit, në fund bën vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kosovë ku një zyrtare e policisë së Kosovës në Gjilan ka vrarë dy

NDIHMË Bota i dhuron 1,15 miliardë dollarë Shqipërisë për rikuperim nga termeti

Në Konferencën e Donatorëve që u mbajt në Bruksel, Shqipëria ka mbledhur 1.15 miliardë dollarë ndihmë për

GJYKIME Do të prezantohen materiale nga USB e Mileski – Kiçeec në gjykimin për rastin “Reket”

Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën “Reket” për të akuzuarit akuzohen Bojan